Hakkımızda

Bilgi Sahibi Olun

Hikayemiz Nasıl Başladı?

Karma Grup A.Ş. temelleri 1970’li yıllara dayanan Akaryakıt sektörü kökenli şirketler grubu olan Bilginler A.Ş.’nin parçasıdır.

Bilginler Grubu olarak kuruluşumuzdan bu yana toptan ve perakende sektöründe faaliyet göstermekteyiz.  Ankara’da faaliyete geçen ilk akaryakıt istasyonumuzla başlayan yolculuğumuz İzmir, Bursa, Eskişehir ve Ankara’da farklı lokasyonlarda açılan yeni istasyon işletmeciliğiyle Türkiye’nin birçok coğrafi bölgesine yayıldı. Bilginler A.Ş. olarak halen BP, Shell, Castrol, gibi birçok dünya markasının ana distribütörü olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Bilginler Grubu içerisinde yer alan Karma Grup A.Ş. firmamız ise kendi yaratmış olduğu Magicsocks, Sihirli Ayaklar, Maximus, ArteCool, Divine ve Semolina gibi birçok markayla Market Zincirleri ve Süpermarketlerin Gıda Dışı Tüketim Mallarındaki tedarik ve ürün dağıtımını karşılamaktadır.

45 senelik ticari başarımızın arkasında insana verdiğimiz değer, birlik ve uyum içinde çalışan bir takım, gelişmiş karar verme becerileri ve Ar-Ge yatırımlarımız yer alıyor.

Grubumuzun Dış Ticaret şirketi olan “Sirius A.Ş.” ile birkaç yıl içinde dünya genelinde ihracata başladık. Sizlerden gelen taleplerin doğru bir şekilde karşılanmasını sağlamak için Dünya çapında çeşitli fuarlara katılarak bilgi birikimi transferi sağlıyoruz. Aynı zamanda markalarımızın vizyonunu daha da yukarılara taşımak için Ar-Ge’ye yatırım yapıyoruz.

Karma Grup A.Ş. ekibi olarak, fark yaratan, kaliteli bir o kadar da uygun fiyatlı ürünleri sizler için tedarik etmeyi önemsiyoruz.

Toptan satış için size özel teklifler hazırlıyoruz. Satış ekibimiz talep ve sorularınız için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.